שְׁאֵלָה:
האם יש דרך קבועה למחצה לחבר חוטים לננו?
Chris O
2014-02-13 21:25:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפחות עבור טיפוס טיפוס, האם יש דרך חצי קבועה לחבר חוטים לעמודי הננו?

Arduino nano

וכן, בדרך כלל הננו תלויה בחינם שטח על ידי החוטים שלו (כן אני יודע, מהיר ומלוכלך, צריך להשתמש במשהו נקי יותר, אפילו לאבות טיפוס). אז אני מקווה לטוב משני העולמות, חסון "מספיק" כדי להישאר מחובר, אך עם זאת ניתן להסיר ולהסתובב. בלי מזל למצוא עצות כאלה באינטרנט, אולי לחפש מונחים שגויים.

עריכה: הזנחתי נקודה חשובה אחת, כל חוט מחובר בנפרד בדיוק כמו חוטי ה- SparkFun עם הכותרת הנשית כאמור בתשובת @ TheDoctor למטה.

לא בטוח בדיוק מה אתה מחפש. מחבר דופונט, אולי?
מה עם קרש לחם? הם שימושיים ולכן החוטים מאובטחים מעט יותר.
אל תשכח מהלחמה. זוהי דרך מוכחת זמן קבוע לחיבור חוטים.
אתה מנסה לעשות משהו בצורה קשה ופחות יעילה ממה שאתה יכול להיות. כן, ישנן דרכים לעשות מה שאתה רוצה. לא, כמעט בטוח שלא להשתמש בקרש לחם הגיוני. יתכנו אילוצים שהופכים פתרונות שונים לבלתי מתאימים, אך אם כן, עליכם לכלול אותם בשאלתכם.
ארבע תשובות:
#1
+6
TheDoctor
2014-02-13 22:39:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם חוטי מגשר עם כותרת נקבה בקצה אחד וכותרת גברית בצד השני. דוגמה: https://www.sparkfun.com/products/9140

jumper wires

תוכל גם להתאים כמה חוטים לרצועת הפסקה כותרות נשיות, כגון https://www.sparkfun.com/products/115

headers

שורת הכותרות הנשיות, המוצגת בקישור השני, היא הדרך ללכת, מכיוון שלחוטים האישיים יש נטייה לצאת מדי פעם, ואילו השורה כולה בטוחה הרבה יותר.
#2
+3
Chris Stratton
2014-06-06 19:26:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כלי עטיפת חוט יכול לעבוד היטב לשם כך - העטיפות נוטות להיות מאובטחות למדי אם עושים זאת נכון, אם כי החוט עצמו יכול להישבר אם הוא נלחץ.

#3
+2
Greenonline
2015-07-20 10:42:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנחת היסוד ה כולה מאחורי העיצוב של Gravitech של ה- Arduino Nano הייתה שתחובר ל קרש לחם. אם נעשה זאת, אף אחד מהסיכות לא נותר משתלשל . מתוך דף האינטרנט של Arduino עבור ה- Nano:

Arduino Nano הוא לוח קטן, שלם ו ידידותי ללוח לחם המבוסס על ה- ATmega328 ( Arduino Nano 3.x) או ATmega168 (Arduino Nano 2.x). יש לו פחות או יותר אותה פונקציונליות של ה- Arduino Duemilanove, אבל בחבילה אחרת. הוא חסר רק שקע חשמל DC ועובד עם כבל USB Mini-B במקום כבל רגיל. הננו תוכנן ומופק על ידי Gravitech.

מתוך דף האינטרנט של Gravitech עבור ה- Nano:

Arduino Nano is a גרסת מוטבע קרש לחם עם משטח USB משולב. זהו הקטן ביותר, השלם ו ידידותי לקרש .

...

ל- Nano יש את ה יכולת קרש הלחם של Boarduino וה- Mini + USB עם טביעת רגל קטנה יותר מאלה, כך שלמשתמשים יש יותר קרש לחם שטח.

אם יש לך ננו במצב כזה משתלשל , אתה משתמש בסוג הלא נכון של לוח Arduino לטעות מטרה.

ברור שננו יעבוד בסדר גמור כש משוחרר על משטח, כלומר לא מחובר לקרש לחם, אבל לא לשם כך הוא נועד, ואולי כדאי לכם להעסיק UNO במקומו.

עם זאת, אם אתה צריך להשתמש ב- Nano שלך ללא קרש לחם, אז בנוסף לעטיפת החוטים, חוטים עם מחברי DuPont נקבה או רצועות כותרת נקבה, אתה יכול פשוט להלחין חוטים לחורים בלוח הננו, אם אין לך כבר סיכות כותרת מולחמות אליהם.

#4
+2
Bevan
2016-03-11 14:58:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה מה שאני משתמש, שוב ושוב, בהצלחה. הוא מתאים לכותרות הננו, ומעניק לך מסופי בורג לעבודת פרוטו.

אוו! זה יפה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...