שְׁאֵלָה:
סיכת קלט / פלט דיגיטלית כקרקע
rajat
2014-03-05 16:05:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה שסיכת קלט / פלט תחזיר זרם במעגל, בדומה לתפקוד הקרקע.

מי מאלה ישיג את מה שאני זקוק לו?

  pinMode (pinnumber, OUTPUT) digitalWrite (pinnumber, LOW)  

or

  pinMode (pinnumber, input)  
האפשרות השנייה שלך 'pinMode (פין, קלט)' היא הצבת הסיכה ל"מצב השלישי "של הסיכה, המכונה גם" עכבה גבוהה ". זה בעצם כאילו שהסיכה לא הייתה מחוברת למעגל, כמו שעושה מד ohmmeter.
"digitWrite"? אתה לא מתכוון "[digitalWrite] (http://arduino.cc/en/Reference/DigitalWrite)"?
אחד תשובה:
#1
+9
FredP
2014-03-05 16:26:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קטע הקוד הראשון שלך הוא הפתרון הנכון.

  pinMode (pinnumber, OUTPUT) digitalWrite (pinnumber, LOW)  

היזהר עם זאת, אתה יכול רק לשקוע עד 6mA או 9mA לסיכה (לפי הסעיף תיעוד ["קלט ופלט", מעולם לא ניסיתי יותר). אם אתה זקוק לעוד יותר זרם, השתמש בטרנזיסטור ( זה נראה כמו דוגמה טובה, אתה רק צריך להפוך את סיכת הפלט ל HIGH).

כאשר הסיכה מוגדרת כקלט היא אמורה להיות עכבה גבוהה, לא מה שאתה רוצה.

תודה, הזרם מגיע גם מסיכות ה- IO של ארדואינו. לכן, אני לא חושב שמגבלת 40mA תהיה בעיה.
@rajat עושה איזושהי מטריצת LED? היזהר, בהנחה שתחבר (למשל) נורית זרם גבוהה בין שני פינים (לפחות ללא נגד מגביל זרם תקין), אתה עדיין עלול לפגוע בשבב. אפילו לא מזכיר את המקרה שבו אתה יוצר קצר חשמלי.
זו מטריצת חיישני לחץ, יש לה 10 מולטיפקסרים 16: 1. הזרם מגיע רק מכבל ה- USB של Arduino וללא ספק כוח חיצוני, ולכן אני לא חושב שזרם גבוה יהיה בעיה. האם אתה יכול לשפוך מעט אור על מה שעלול לגרום לקצר חשמלי?
@rajat משהו כזה ייצור קצר אם סיכה "1" ו- "2" מחוברים: `pinMode (pinnumber1, OUTPUT); pinMode (pinnumber2, OUTPUT); digitalWrite (pinnumber1, LOW); digitalWrite (pinnumber2, HIGH); "** PS: אל תנסו את זה בבית, אל תפגעו בארדואיני חף מפשע, אל תתבעו אותי וכו '... **
בדיוק עכשיו עשיתי את זה. * רץ לבדוק אם ארדואינו חף מפשע בסדר *. תודה לאל, זה בסדר :). מדוע זה יפגע בארדואינו? לכן, איננו יכולים לספק זרם כלשהו כאשר הסיכה מוגדרת כ- OUTPUT?
נ.ב (אופס מאוחר מדי לעריכה): קרא "מחובר ** ישירות **", רק כדי למנוע אי הבנה
@rajat אם אתה עושה כמו שאני ** (לא) ** מציע, בעצם זה כמו לחבר חוט בין עמודי + ו- - / 0 / GND של הסוללה / ספק הכוח שלך. אלא שכאן החוט הוא השבב שלך. אם יש עמידות (מספקת) בין הפינים אתה צריך להיות בסדר. אבל אני מתחיל לחשוד כאן בבלבול, אולי אתה יכול לפרסם שאלה נוספת עם (החלק הרלוונטי של) הסכימטי שלך.
תן לנו [להמשיך בדיון הזה בצ'אט] (http://chat.stackexchange.com/rooms/13391/discussion-between-rajat-and-fredp)
הייתי קצת מופתע ממספר 6 / 9mA. מסתבר שאתה נכון ל- Arduino Due, אך לגבי ה- Arduinos המבוססים על AVR (Uno וכו '), שלדעתי הם עדיין ברובם המכריע, המספר הזה דומה יותר ל -40 mA.
@microtherion אכן טעיתי במקור במקביל (ראו היסטוריית העריכה), ה- Due משתמש בשבב שונה למדי מהארדואיני האחר.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...