שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל להתחבר לארדואינו באמצעות WiFi?
jlbnjmn
2014-02-25 12:50:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני עובד על בניית תחנת מזג אוויר המופעלת באמצעות סולארית וארדואינו. תחנת מזג האוויר מורכבת מחיישן טמפרטורה ומפוטורסור, ואני מתכנן להוסיף אנומטר בעתיד. ברצוני לחבר את תחנת מזג האוויר לרשת האלחוטית שלי כדי שאוכל לאחזר את נתוני החיישן מהמחשב שלי מבלי להפעיל חוטים (אני גר בשכירות).

מהן האפשרויות השונות לחיבור את הארדואינו ל- WiFi? בחנתי מגני אתרנט, מגני WiFi ומשהו שנקרא Xbee, אבל אני לא מבין בשביל מה כל אחד מהם נועד.

יש לי גם נתב אלחוטי אלחוטי שאוכל להשתמש בו. האם ניתן לחבר את ה- Arduino Uno שלי לנתב דרך נתב Ethernet או יציאת USB ואז לקבל נתונים משליחה ולשלוח פקודות לארדואינו באופן אלחוטי דרך הרשת הביתית שלי? אם כן, כיצד ניתן היה להשיג זאת?

כרגע יש לי Undu חשוף של Arduino.

יש לך מגן אתרנט?
עליכם להבהיר את שאלתכם: מה פירוש "לתקשר איתו"? להעלות סקיצות? לשלוח פקודות לשרטוט? לקבל נתונים משרטוט?
ניסיתי להוסיף פירוט והקשר לשאלה. אין לי שום מגנים כרגע.
אני לא חושב שלשום תיקון של Uno הרשמית יש יציאת Ethernet. אני מניח שאתה חייב שיהיה לך Ethernet ארדואינו (שהוא דומה), או אולי שיבוט לא רשמי כלשהו?
ערכתי את השאלה כדי לציין את יציאת ה- Ethernet בנתב האלחוטי. אז השאלה היא: [Arduino +? + (נתב אלחוטי או?) = Arduino שולח נתונים ברשת האלחוטית שלי].
תסתכל גם על מודול wifi של adafruit cc3000. אם אתה צריך לרשום נתונים בשרת אינטרנט, מומלץ להשתמש ב- wifi / Ethernet, אם אתה רק צריך את הנתונים במחשב שלך, אפשרות זולה יותר תהיה שימוש במוטינו ממעבדת צריכת חשמל נמוכה.
שתיים עשרה תשובות:
#1
+26
sachleen
2014-02-26 00:05:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לך כמה אפשרויות לחיבור Arduino שלך לרשת / לאינטרנט.

Ethernet

משהו כמו Arduino Ethernet Shield מאפשר לך לחבר בכבל אתרנט מהקיר או הנתב לתוך הארדואינו שלך. ברור שהמגבלה העיקרית היא שהמכשיר שלך קשור כעת באמצעות הכבל. לשימוש חיצוני, לא הייתי עושה זאת.

WiFi

Arduino WiFi Shield מאפשר לך להתחבר לרשת ה- WiFi הביתית שלך. זה בדיוק כמו ה- Ethernet, למעט האלחוט כיום.

ESP8266 הוא חלופה זולה יותר, עם הקושחה המוגדרת כברירת מחדל, יש אותה פונקציונליות כמו מגן ה- WiFi. היזהר שתפעילו אותו עם 3.3 וולט ולא עם 5 וולט כשאר הארדואינו. הוא גם משתמש ברמות לוגיקה של 3.3 וולט ולכן אל תחבר את פין ה- TX של הארדואינו ישירות לסיכת RX של ה- ESP; השתמש במחלק מתח.

RF

אם יש לך הרבה חיישנים או מכשירים אחרים שצריכים לתקשר אחד עם השני, האפשרות הטובה ביותר היא בדרך כלל מודול RF. יש לך אפשרויות רבות כאן, XBee היא אחת מהן. עיין ב מדריך הרכישה של Sparkfun XBee כדי לבדוק את כל האפשרויות הקיימות. וזה רק XBee. ישנן אפשרויות רבות אחרות אלחוטיות זמינות, בכל מיני מחירים.

העניין עם RF הוא שאף אחד מאלה לא יתחבר לאינטרנט. יהיו לך כל המכשירים שלך לתקשר זה עם זה או עם תחנת בסיס, אשר לאחר מכן יחובר לרשת באמצעות מודול WiFi או אתרנט.

נתב אלחוטי סידורי

תלוי באיזה סוג של נתב אלחוטי אתה משתמש, אתה יכול לקבל את Arduino לתקשר ישירות איתו ולהשתמש בזה כחיבור שלך לרשת.

באשר לתקשורת "RF", אתה יכול גם להשתמש במודולי ה- nRF24L01 + הפופולריים. יש כמה ספריות טובות לשם כך. הבעיה עם קישור ה- RF היא שאתה צריך שיהיה לך עוד ארדואינו או פטל פי וכו 'כ- "מקלט" המחובר למחשב שלך שם אתה רוצה לאחסן / להציג / לנתח את הנתונים. עבור Wifi יש עכשיו גם מגנים CC3000 זמינים http://www.adafruit.com/products/1534
כשחקרתי את האפשרויות שסיפקת נתקלתי ביון. האם זו תהיה אפשרות פשוטה יותר? תודה.
אולי. מעולם לא השתמשתי בזה בעצמי. המגנים אינם קשים לממשק ועשויים להיות זולים יותר.
#2
+4
gone
2014-03-26 01:06:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תתחתן עם OpenWrt והארדואינו שלך

קבל נתב קטן התומך ב- OpenWrt כמו "TP-Link TL-WR703N", הבזיק אותו עם הגרסה היציבה הנוכחית של OpenWrt וחבר את Arduino שלך ליציאת ה- USB של הנתב .

פתרון זה מהווה מחצית או פחות מעלות מגיני ה- WiFi ויש לו הרבה יותר כוח.

... וזול יותר כ- YÙN.

שרת אינטרנט לאוטומציה ביתית חכמה בנתב OpenWRT WR703N שהתממשק לארדואינו, בהשוואה ל- Raspberry Pi ואובונטו עשוי להוות נקודת התחלה לקרוא על כך ומנוע החיפוש המועדף עליך ימצא קישורים רבים נוספים בנושא נישואים ל- WR703N ו- Arduinos. ..

(!) אנא עיין גם ב https://arduino.stackexchange.com/a/1754/653....

#3
+4
Suneesh
2015-01-01 16:23:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ESP8266 הוא מודול wifi זול של 5 $ עם קישוריות UART, SPI. זה יכול להיות משולב עם Arduino בצורה חלקה או דרך קושחת המניות באמצעות פקודות AT, או על ידי כתיבת קושחה מותאמת אישית באמצעות SDK המסופק ו- GIPO זמין. לעיון נוסף http://www.esp8266.com/

#4
+3
Madivad
2014-02-27 00:24:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני עובד עם xbee על ארדואינו ופי פטל כבר כמה חודשים. אמנם יש לו את הבעיות ואת המוזרויות, אבל זה כלי נהדר בשרשרת התקשורת. זה לא מושלם אבל בהתחשב בצד הרשת של זה, מבחינתי הוא מגיע רחוק יותר מה- wifi שלי ואפילו יכול להיות אמין יותר (פטל הפטל שלי עם wifi נושר מדי פעם, אולם ה- xbee המחובר ממשיך לתפקד ברקע.

באופן ספציפי במקרה שלי זה מאפשר חיבור טורי בין המכשירים שלי (בהיותי כמה ארדואינו, פטל פטל (רכז) לבין ה- mac שלי (משמש בעיקר לניטור אך גם מדי פעם הזרקת נתונים סדרתיים)). במקרה זה זה מושלם. זה לא מאפשר גישה לאינטרנט או גישה מעבר למסגרת ה- xbee, אבל זה מתאים לי באופן מושלם מכיוון שהיישום פשוט כמו Serial.print ו- Serial.read ללא תקורה של אתרנט.

#5
+2
Aaron Klap
2014-02-27 05:21:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Spark Core שהיא פלטפורמת תכנות קלה מאוד לשימוש של Arduino. פלטפורמה זו נבנתה על הפרימוס ש- WiFi אמור להיות קל לשימוש וזול. יכול אפילו לתכנת את ה- Spark Core מכל מקום ובכל זמן.

איך זה משתווה ל- XBee מבחינת: מחיר (כולל דברים מחברים של Arduino כמו מגן), טווח מרחק, תכנות (ב- Arduino)?
#6
+2
Johan
2014-03-25 01:45:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול לנסות ארדואינו יון, זה כמו Uno אבל יש לו WiFi ישירות על הלוח.

יש חלק ב "המדריך ליונדון הארדואינו" שנקרא " קביעת תצורה של ה- WiFi המשולב ", המתאר כיצד להגדיר את ה- WiFi.

היי, האם תוכל לערוך את תשובתך עם מידע נוסף. OP כבר יודעת על ה- Yun ולכן התשובה שלך תהיה שימושית יותר אם, למשל, היא תנחה אנשים כיצד להשתמש בשבב ה- WiFi עליו.
#7
+1
user851
2014-03-29 00:19:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה שאתה רוצה די קל לעשות, והקוד קיים כבר. אבל כמו שאני רואה את זה, לא תחבר את החיישן Arduino ל- wifi שלך. במקום זאת, תשתמש בארדואינו אחר כשער שלך כך:

חיישן Arduino: ממוקם בחוץ, מחובר לחיישן טמפרטורה, מהירות רוח, מד גשם?

שער Arduino: ממוקם בפנים , w / Wiznet 5001 מגן אתרנט

החיישן Arduino ו- Gateway Arduino משוחחים ביניהם באמצעות מקלט אלחוטי מאוד קל לשימוש, nRF24L01 +. המודולים האלחוטיים הם 3 $ כל אחד, והספריה לשימוש מאוד בשלה. כל נתוני החיישנים מועברים בקלות לשער באמצעות ספרייה זו.

שער הארדואינו עם האתר משמש כשרת אינטרנט, ומאפשר לכל מחשב ברשת המקומית שלך לפתוח דף ולהציג את התנאים הנוכחיים. חפש בעמוד זה את קוד Arduino: http://arduino.cc/en/Tutorial/WebServer

אתה רוצה לשמור גם מידע היסטורי על טמפרטורה / מהירות רוח, נכון? זה החלק הכי טוב! שער הארדואינו של Gateway יכול לדחוף נתונים לשירות כמו Xively, שירות איסוף נתונים מבוסס אינטרנט בחינם, שמעניק לך גם דרך נוחה לדמיין / לגרף את הנתונים שלך. יש שיהוק קטן בשימוש ב- Wiznet יחד עם מודול nRF24L01. המודול האלחוטי ומגן ה- Ethernet שניהם משתמשים באותו אוטובוס לתקשורת, לכן עיין בבלוג זה כדי לראות כיצד ניתן להשתמש בשניהם בו זמנית:

http: //www.heald .ca / content / arduino-ethernet-nrf24l01-and-pachubecosmxively

Xively גם מאפשר לך להפוך את הנתונים לציבוריים או פרטיים, כך שתוכל לבחור לתרום את נתוני תחנת מזג האוויר שלך לקהילה.

כמה הערות אחרות: אני אוהב מודולי nRF24L01 + מכיוון שהם זולים לכלוך. מודולי Xbee עולים יותר מהארדואינו עצמם. אתה יכול להמשיך להוסיף מודולי nRF24L01 + ברחבי הבית ברגע שתקים שער. אותה בעיית עלות קיימת עם מגן wifi - יקר.

#8
+1
Twim
2016-01-05 03:06:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה רוצה חלופה זולה יותר להוספת יכולות WiFi לארדואינו, הסתכל ב מגן ה- ESP WiFi.

זה עובד מצוין עם ספריית WiFiEsp. תכנות המודל זהה לחלוטין למגן WiFi Arduino

#9
  0
suxing
2015-01-01 16:32:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדוק את מודול ה- ESP8266 wifi, זה מודול זול וניתן לשלוט בו באמצעות כל מיקרו-בקר על ידי פקודות AT, גם זה Soc כך שתוכל להשתמש בו עצמאי.

#10
  0
user10490
2015-06-06 13:23:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השימוש בערכת ה- cmd של ESP8266 AT הוא קשה ושגיאה. הצע לך להבהיר מחדש את ה- ESP8266-01 כגשר UART-WiFi כמתואר כאן ESP8266 Wifi הוסף ל- Arduino Made Simple

שים לב כי ההתקנה גם מאפשרת לך להגדיר מחדש את הגדרות ה- wifi שלך מבלי לתכנת מחדש את ה- ESP8266-01

#11
  0
Chiwda
2016-10-31 08:20:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השימוש במגן ESP8266 הוא נוטה לשגיאה, דורש עדכון שיש להבהב, נדרש הלחמה מסוימת ואינו מתאים לסביבת ייצור. כמו כן, ישנן בעיות באספקת החשמל מכיוון שאתה צריך לספק אספקת חשמל נפרדת 3.3V. זה 2016 (!) ויש עוד המון אפשרויות זמינות עכשיו.

"לוח ה- WiFi של UNO הוא ה- UNO Arduino עם WiFi משולב." http://www.arduino.org/products/boards/arduino-uno-wifi

ו-

"הכוכב אוטו הוא לוח הארדואינו הראשון שמציע מעבד STM32F469 עם WiFi. " http://www.arduino.org/products/boards/arduino-star-otto (למעשה, נכון לאוקטובר, זה עדיין לא זמין, "בקרוב").

OTHER Arduino.

#12
  0
Lewen
2019-10-15 18:06:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחר מספר ניסויים של & בפרויקט IoT שלי, אני ממליץ לעבוד על ESP32 מעל ESP8266 (וגם על Arduino Uno & Nano), אלא אם אתה יודע היטב את היקף הפרויקט שלך.

היתרונות של ESP32 על פני ESP8266:

  1. זיכרון RAM גדול יותר, ESP8266: הוראות 32KB & 80 KB נתוני משתמש, ESP32: 520 KB

אני עובד על פרויקט IoT ומנסה לאמת את המכשיר ב- GCP באמצעות אישור. אישור הבסיס של GCP הוא כבר בערך 120 KB, ולכן הוא לא משתלב ב- ESP8266. ישנן חלופות אבל זה מסבך את העניינים.

  1. ESP32 מכיל Bluetooth & ESP8266 לא

ובכן בשלב מסוים של פרויקט ה- IoT שלך אולי רוצה ש- Bluetooth יחבר את המכשיר לטלפון שלך ...

  1. בחלק מהגרסאות של ESP32 יש יציאות משולבות למצלמה (חיפוש ESP32 CAM)

עם ESP8266 אתה בוודאי יכול להשתמש במצלמה אבל זה יכלול יותר קידוד חיווט & וביצועים גרועים יותר.

ולבסוף, ניסיתי לחבר שבב wifi עם Arduino Uno & Nano אבל נתקלתי כמה באגים ובעיות בפקודות ה- AT. לכן עכשיו אני די מרוצה מ- ESP32 כי הכל משולב.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...