שְׁאֵלָה:
האם ניתן לשלוט על מנוע צעד ישירות מארדואינו?
Peter Bloomfield
2014-02-21 18:21:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתכנן לבנות פלוטר XY פשוט, ובדקתי את האפשרות להשתמש בזוג צעדים קטנים 4V שלבים כדי לספק את התנועה. במחקר שלי, לעתים קרובות ראיתי לוחות נהגים צעדים מפורסמים, החל גדול מאוד ויקר, דרך די קטן וזול. חלקם נראים למעשה מעט יותר ממערך דרלינגטון על גבי PCB.

האם יש לך את גיליון הנתונים של הסטפרים? מה תהיה התנגדות ה- DC של הסלילים? ככל הנראה אתה זקוק לנהג בכל מקרה, אך הגודל קשור לכוח השואב. אני מעריך שאתה יכול לנסוע רק 125mW מקסימום מארדואינו ישירות, כנראה אפילו פחות.
אין מספר חלק, למרבה הצער, ומידע מינימלי מהספק. חשבתי שההגרלה הנוכחית עשויה להיות יותר מדי, אבל חשבתי שבכל מקרה כדאי לשאול.
אחד תשובה:
#1
+11
TheDoctor
2014-02-21 19:48:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך כלל, לא ניתן לשלוט במנועי צעד באמצעות סיכת ארדואינו. יש להם משיכה נוכחית של יותר מ 20mA שכל סיכה אחת יכולה לספק.

Kickback היא גם בעיה. מכיוון שלמנועים יש חלקים מגנטיים נעים בפנים, הם ימשיכו לייצר חשמל לאחר שהופסק החשמל. זה כמעט בוודאות יביא מספיק מתח שלילי שיספיק לטגן את הארדואינו שלך.

פיתרון הוא להשתמש בשבב או מגן של נהג המנוע. זו היא דוגמה טובה. אלה כוללים שבבים מבוססי טרנזיסטור שיכולים להניע מספיק זרם להפעלת מנוע, ודיודות כדי למתן את ההחזרה מהמנועים.

אינך זקוק לרכיבים נעים כדי לייצר בעיטה אינדוקטיבית. כל מה שאתה צריך הוא השראות, שאינה דורשת כלל חלקים נעים.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...